WordPress Güncellemeleri Nasıl Yapılır – WordPress Eğitim Seti 6.Bölüm

WordPress eğitim setimizin 6. bölümünde sizlere wordpress menülerinden güncelleme adlı menüyü detaylı olarak anlatmaya çalıştık. WordPress güncellemelerinin nasıl yapıldığına, güncellemelerin ne sıklıkla kontrol edilmesi gerektiğine ve minik ipuçlarına yer verdiğimiz eğitimi umarım beğenirsiniz.

Bu tarz genel ve basit bilinen eğitimleri başlangıçta paylaşmak zorundayız ki zor olan eğitimler için temelimizi oluşturalım. Bu eğitimlerde basit bilgileri anlatmazsak ileri düzey eğitimlerde menüleri bilmeyen kullanıcılar zorluk yaşayacaktır.

WordPress eğitim setinde sizlere bir wordpress tabanlı site kurarken dikkat edeceğiniz en minik detaylardan başlayıp en gelişmiş detaylara kadar farklı taktikler ile güncel kaliteli eğitimler bulunmakta. Bu eğitim setinin her bölümünü izlediğinizde wordpress konusunda hiçbir eksiğiniz kalmayacak.

Web Tasarım, Grafik Tasarım, Video Montaj, Ses Düzenleme, Yazılım Geliştirme gibi ana başlıklar altında yer alan, HTML5, CSS3, Jquery, Javascript, Bootstrap, ASP.NET, PHP, WordPress, Dreamweaver, Giriş, Orta ve İleri Düzey Web Tasarım Eğitimleri, Animasyon ve Görsel Tasarım, Photoshop, Fireworks, Illustrator, InDesign, Corel Drawn, Premiere Pro, Camtasia Studio, After Effect, Audition, OBS, C#, Java, Mobil Uygulama Tasarımı, Visual Studio, YouTube Para Kazanma, gibi alt konu başlıklarında ücretsiz kaliteli eğitim paylaşıyoruz.